HOME » Katalog » DULEŽITÉ UPOZORNENÍ- KOUŘENÍ ŠKODÍ ZDRAVÍ   Nový/Můj účet   

Cigar Lounge
DULEŽITÉ UPOZORNENÍ- KOUŘENÍ ŠKODÍ ZDRAVÍ

• Kouření škodí zdraví a způsobuje těžká onemocnění.

Na našich stránkách smí nakupovat jenom osoby starší 18 let.

Upozorňujeme vás také že respektujeme nařízení k ochraně osobních dat (GDPR). *) Zpracování osobních údajů požadovaných za účelem registrace uživatele u e-shopu M S SUCHA doutniky-cigars.cz bude prováděno v souladu se zákonem a s principy korektnosti a transparentnosti, tak aby byla chráněna základní práva a svobody jednotlivce.

Za tímto účelem si dovolujeme poskytnout následující informace:

1. Oprávněným k nakládání s daty je firma M Sucha, doutniky-cigars.cz.

2. S případnými dotazy či reklamacemi se zájemci na nás mohou obrátit prostřednictvím našich www.doutniky-cigars.cz nebo emailem : doutniky.cigars.cz@gmail.com .

3. Shromážděné osobní údaje budou zařazeny do databáze využívané pro následující účely: informace o našich produktech formou Newsletteru a o aktuálních nabídkách e-shopu.

4. Zpracování osobních údajů zařazených do databáze je založeno na souhlasu. Případné odmítnutí poskytnutí těchto údajů zabrání zájemci ve využívání služeb.

5. Údaje poskytnuté zájemcem při registraci NEBO objednávce nebudou poskytnuty třetím stranám.

6. Každých 10 let od registrace či jejího obnovení požádá e-shop doutniky-cigars.cz uživatele o potvrzení (elektronickou formou) jejich zájmu o využívání služeb a zajistí vymazání dat těch uživatelů, kteří souhlas nepotvrdí, a to jak v případě neobdržení odpovědi, tak v případě výslovného zamítnutí.

7. Pokud si nepřejete být i nadále zaregistrován v našem emailovém adresáři a dostávat informace o našich nabídkách, prosíme vás o zaslání mailu s textem:

„Prosím o vyřazení z emailového adresáře firmy Hausboat Charter Europa na e-mail: doutniky-cigars@gmail.com .

Tento článek byl publikován .
Informovat přátele
Informujte přátele o tomto článku:  
Register...
webdesign by NETSPRING      copyright © Marian S SUCHA 2004

HabanosEspnol Nespresso Trusted shops