HOME » Katalog » Obchodní podmínky   Nový/Můj účet   

Cigar Lounge
Obchodní podmínky

1. Zboží si můžete objednat na adrese www.doutniky-cigars.cz, po baleních tak, jak je uvedeno u každé položky naší nabídky. U každé položky je uvedena cena za jedno balení, v ceně zboží nejsou zahrnuty náklady na doručení (poštovné, dobírka a balné). Veškeré nabízené zboží dodáváme poštovní dobírkou na adresu v České republice.

2. Cena: U každé položky v nabídce www.doutniky-cigars.cz  je uvedena cena za jedno balení.
V ceně zboží jsou zahrnuty veškeré zákonem předepsané daně (včetně DPH).

2.1. Dobírka - obchodní balík:
Naše zboží zasíláme na dobírku jako „ obchodní balík" (tj. standardně pojištěná zásilka) K ceně zboží jsou připočteny  poplatky za balné (25 Kč), dobírku (15 Kč) a poštovné (podle váhy od 85,- Kč) tedy celkem 125 Kč. Výhodou je tohoto druhu zásilky je mj. rychlá doprava -  česká pošta garantuje 24 hod! k zákazníkovi.
Při zaslání zboží "dobírkou - obchodní balík" jehož celková cena přesahuje částku 15.000,- Kč (bez DPH, t.j. 17.850 s DPH) neúčtujeme poplatky za poštovné, dobírku a balné.

Také při zasílání humidorů  je balné  stejné jako u doutníků). I zde platí, že při ceně objednávky nad 15 000 Kč (bez DPH), neúčtujeme poplatky za balné, poštovné a dobírku.

V případě vrácení zboží Vám zaúčtujeme poplatky za balné, poštovné a dobírku.

3. Dodací a platební podmínky:
V současnosti dodáváme veškeré zboží nabízené na adrese
www.doutniky-cigars.cz  poštovní dobírkou  nebo na předem zaplacenou fakturu   na adresu v České republice, kterou uvedete ve své objednávce. Standardní doba expedice (rozuměno předání zboží k přepravě) je do 3 dnů od obdržení objednávky.
Pokud doba expedice vychází na sobotu, neděli nebo jiný den, kdy pošta nepřijímá zásilky, posune se doba expedice na nejbližší možný pracovní  den.
Dodavatel si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude zákazník neprodleně informován e-mailem, nebo telefonicky.
V někdy se stává že zboží není na skladě nebo je v celním řízení. To samozřejmě ovlivní dodací lhůtu. Zákaznika o tominformujeme emailem nebo telefonicky.

Konkrétní dodací podmínky lze v tomto případě dohodnout telefonicky anebo e-mailem na adrese info@doutniky-cigars.cz 

4. Důležité poučení spotřebitele:
Kupující má do 14 dnů od objednávky právo odstoupit od smlouvy t.j.  smí zboží vrátit bez udání důvodu. V tomto případě chceme upozornit, že akceptujeme jenom zboží, kterého originální balení a garanční známky a kolky jsou NEPORUŠENÉ.

5. Reklamace:
Veškeré nabízené zboží je před zasláním kontrolováno. Dodává se v originálním balení a je přelepeno originální známkou pravosti jakož i tabákovým kolkem Ministerstva financí České republiky.

Expedici zboží věnujeme mimořádnou péči. V případě, že by jste však obdrželi zboží poškozené, v neodpovídající kvalitě nebo množství, řiďte se prosím následujícími pokyny:

5.1. V případě, že obdržíte zásilku na poště v poškozeném obalu, zásilku nepřebírejte.

5.2. V případě, že zjistíte, že zboží není v pořádku až po rozbalení zásilky, pošlete celou zásilku včetně obalu, v kterém jste zásilku obdrželi, nejpozději do TŘÍ DNŮ na adresu:


doutniky-cigars.cz
Rooseveltova 29
160 00 PRAHA 6 

Upozorňujeme, že se nebudeme zabývat reklamací, pokud pošlete zpět jen část zboží z reklamované zásilky, nebo pošlete jen zboží bez obalu, v kterém jste zásilku obdrželi.

Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, e-mail, číslo objednávky,  popis závady a popis toho jak závada vznikla.
Do 3 pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách prodávající informuje kupujícího o následném postupu v závislosti na druhu zboží.

V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy, zejména pak zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem a zákonem č. 513/1991 Sb., obchodním zákoníkem, ve znění pozdějších změn a doplnění, má kupující možnost se domáhat, aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové, popřípadě může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Kouření vážně škodí zdraví a způsobuje rakovinu

www.doutniky-cigars.cz  nabízí možnost on-line nákupu z nabídky nejkvalitnějších kubánských, ručně balených PREMIUM doutníků anebo strojově balených havan a dalších známých zahraničních i domácích výrobců jak konečným konsumentům, tak i malým prodejcům doutníků (nákup do hotelu a restaurace).

 

 

Pokračovat
Register...
webdesign by NETSPRING      copyright © Marian S SUCHA 2004

HabanosEspnol Nespresso Trusted shops